Wychowankowie przyjęci do Bursy Międzyszkolnej w Głogowie na rok szkolny 2017/2018

Wychowankowie przyjęci do Bursy Międzyszkolnej w Głogowie

 na rok szkolny 2017/2018

Lp.

Imię i nazwisko

1

Klaudia Klaczyńska

2

Natalia Sekuła

3

Maria Garbacz

4

Elżbieta Grzebielska

5

Michał Bucma

6

Sandra Godzik

7

Maciek Dorabiała

8

Adrianna Lichańska

9

Weronika Gancarz

10

Kamila Wojtyła

11

Wiktoria Adamczyk

12

Natalia Michalewicz

13

Alina Wojciechowska

14

Michał Molenda

15

Krzysztof Bodak

Czytaj więcej: Wychowankowie przyjęci do Bursy Międzyszkolnej w Głogowie na rok szkolny 2017/2018

Dbamy o siebie

30 maja odbyły się zajęcia „Jak dbać o siebie”.  Dziewczyny zdradzały  tajniki jak dbają o siebie,  swoja cerę , a  w między czasie oczyszczały sobie twarz i robiły maseczki. Zajęcia przebiegły w bardzo miłej atmosferze z mnóstwem śmiechu.

Czytaj więcej: Dbamy o siebie

Ognisko w Bursie

18 maja zorganizowaliśmy ognisko. Nasza młodzież miło spędziła wieczór, który był doskonałą okazją do wspólnej integracji grupy. Wszyscy mieli doskonały humor, co widać na zamieszczonych zdjęciach.

Czytaj więcej: Ognisko w Bursie

Biegnij po zdrowie

W ramach tygodnia promocji zdrowia 6.04.2017. Wychowawcy zorganizowali dla młodzieży bursy jogging na terenie stadionu lekkoatletycznego przy Zespole Szkół im.J.Wyżykowskiego. Bieganie jest zdecydowanie najłatwiejszą, najtańszą i najbardziej popularną formą aktywności fizycznej. Lista korzyści wynikających z biegania jest długa, ale aby w pełni z nich korzystać należy zadbać o właściwe odżywienie organizmu. My to już wiemy.

Czytaj więcej: Biegnij po zdrowie

Uroczyste pożegnanie w bursie

Dnia 04.04.2017 odbyło się uroczyste pożegnanie  wychowanków kończących w tym roku szkołę, a tym samym opuszczających mury naszej bursy. Ktoś, kiedyś, gdzieś powiedział, ze życie składa się z powitań i pożegnań. Te pierwsze są radosne i zapowiadają coś nowego, pożegnania uświadamiają nam, że coś się kończy. Nie tak dawno witaliśmy jako nowoprzybyłych wychowanków w bursie, a teraz po 3, 4 latach stanęli przed nami tegoroczni maturzyści, aby pożegnać tę placówkę. Na początku młodzież odegrała zabawne przedstawienie z życia naszych maturzystów.  Następnie wyświetlona została prezentacja multimedialna  w której  umieszczone były zabawne  zdjęcia wszystkich wychowanków z okresu zamieszkiwania w placówce. Było mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy.  Po części oficjalnej wszyscy razem zjedliśmy pyszną pizzę a maturzyści opowiadali o tym, co zamierzają robić w przyszłości, wspominali także o tym co najbardziej zapadło im w pamięci podczas mieszkania w bursie.

Czytaj więcej: Uroczyste pożegnanie w bursie