Stoisko Bursy na Kiermaszu Świątecznym

08 grudnia 2010 r. w MOK-u odbył się Kiermasz Świąteczny, w którym po raz pierwszy wzięliśmy udział. Praca nad stroikami świątecznymi była żmudna i długa ale opłaciła się. Wystawione przez nas na kiermaszu stroiki zrobiły furorę i „zeszły jak świeże bułeczki”.Oprawę medialną dobrze przygotowały nasze dziewczynki: Daria, dwie Kingi i Agnieszka co przyciągało potencjalnych klientów. Zarobione przez nas pieniążki na pewno zostaną dobrze wykorzystane. Zdjęcia można obejrzeć w naszej Galerii.

Wychowawca: Julia Miśko, Ewelina Sołtyszewska

Pogadanka o dopalaczach w Bursie

Dnia 20.10.2010 r. uczestniczyliśmy w pogadance na temat dopalaczy i innych substancji psychoaktywnych. Zajęcia prowadził policjant, specjalista w tej dziedzinie pan Łukasz Rachwalski. Oglądaliśmy prezentację multimedialną poświęconą dopalaczom oraz mogliśmy zobaczyć i dotknąć próbki środków psychoaktywnych. Na zakończenie tego spotkania nawiązała się dyskusja, mieliśmy wiele pytań, na które pan Łukasz starał się odpowiedzieć. Chętnie spotkalibyśmy się z Tym panem policjantem jeszcze wielokrotnie (zwłaszcza dziewczyny). Zdjęcia można obejrzeć w naszej Galerii lub poniżej.

Wychowawcy: Julia Miśko, Marta Kopcińska-Kitlińska

Wybory do Młodzieżowej Rady Bursy 2010/2011

21 września 2010 r. odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Bursy. Lista kandydatów była długa. Poprzez tajne głosowanie my – wychowankowie wybraliśmy naszych przedstawicieli. Większością głosów zwyciężyli: Agata Kubicka, Rafał Wierzbicki i Wojtek Chutko. Nowo wybranej Młodzieżowej Radzie Bursy życzymy owocnej pracy!!!. Zdjęcia można obejrzeć poniżej lub w naszej GALERII.

Wychowawca: Julia Miśko.

Czytaj więcej: Wybory do Młodzieżowej Rady Bursy 2010/2011