Andrzejki w Bursie 2019

W dniu 28.11.2019r. w Bursie Miedzyszkolnej wróżono, lano wosk, przepowiadano przyszłość...

Turniej piłki halowej

W dniu 30 października w hali gimnastycznej ZPSW w Głogowie  odbył się I  halowy między placówkowy turniej piłki nożnej, w którym wystąpiły drużyny bursy międzyszkolnej, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego oraz Domu dziecka. Na boisku panował wysoki poziom gry,fair play, a poza boiskiem duże zainteresowanie kibiców. Turniej zakończył się zwycięstwem bursy, II miejsce zajął Dom dziecka, puchar za III miejsce trafił do zawodników internatu SOSW. Zapraszamy już za rok!!!!

Akcja charytatywna dla bezdomnych

3 października delegacja z Bursy Międzyszkolnej przybyła do noclegowni i ogrzewalni prowadzonej przez MCWR. Przekazaliśmy produkty kupione za zebrane pieniądze przez młodzież i wychowawców bursy. Planujemy przeprowadzać akcję cyklicznie adekwatnie do potrzeb osób potrzebujących.

Wystawa modelarska - Garnizon 2019

W czwartek 17 października wychowankowie bursy wzięli udział w uroczystym otwarciu jubileuszowej wystawy modelarskiej – Garnizon 2019. Atrakcje jakie towarzyszyły pokazowi modeli zrobiły na nas duże wrażenie i zostawiły miłe wspomnienia, które widać na zdjęciach.

Ognisko z okazji Dnia Chłopaka

W czwartek 26 września odbyło się ognisko integracyjne w połączeniu z Dniem Chłopaka. Było mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Impreza zaczęła się od smacznej zabawy jedzenia ptysia na czas w której brały udział 3 pary, gdzie dziewczyny dzielnie wspierały chłopców którzy mieli za zadanie zjeść ptysia w jak najkrótszym czasie bez pomocy rąk. Zwyciężył Michał i Wiktoria. Następna konkurencją było już słynne przeciąganie liny - chłopcy konta dziewczyny. - i tym razem wygrali chłopcy. Ostatnią grą była gra w zbijaka gdzie dwie drużyny rywalizowały o wydłużenie czasu powrotu do bursy - wygrana drużyna miała wydłużony czas do 21. Po dobrej zabawie przyszedł czas na pieczenie kiełbasek, kosztowanie ciast upieczonych dziewczyny z naszej bursy dla chłopców. Na zakończenie zagrał dla nas na gitarze Patryk a ca cała młodzież włączyła się do wspólnego śpiewania.