Zasady przygotowania przyjęcia urodzinowego - zajęcia projektu "Zintegrowani"

logo small 400 284Kolejne zajęcia za nami. Tym razem poznaliśmy zasady przygotowania przyjęcia urodzinowego. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem podeszli do zadania. Pięknie ubrali stół oraz udekorowali salę. Nie zabrakło urodzinowego poczęstunku. Zapraszamy do galerii zdjęć.

foot

Planowanie codziennych zakupów - zajęcia projektu "Zintegrowani"

Zadanie 2 Prowadzenie gospodarstwa domowego

logo small 400 284Podczas pierwszych zajęć uczniowie sporządzili listę produktów potrzebnych do wykonania tortilli, utrwalili nazwy sklepów znajdujących się w naszym mieście oraz poznali zasady ekonomicznego gospodarowania budżetem domowym. Wspólnie przyrządziliśmy  też tortillę, a podczas jej konsumpcji utrwalaliśmy zasady zachowania się przy stole.

foot

Jak Cię tak Cię piszą

logo small 400 284Sposób ubierania się mówi dużo o człowieku, bo przecież "jak cię widzą, tak cię piszą", takie zdanie bardzo często pojawiało się podczas naszego spotkania w ramach Projektu Zintegrowani. Podczas spotkania uczniowie poznali wyznaczniki elegancji, rodzaje ubiorów kobiety i mężczyzny, najczęstsze popełniane błędy podczas szykowania ubioru. Zapraszamy do galerii zdjęć.

foot

Projekt "Zintegrowani" zajęcia z savoir-vivre

logo small 400 284Uczniowie Naszej szkoły, po raz kolejny mają przyjemność uczestniczyć w Projekcie Zintegrowani. Tym razem poznajemy zasady Savoir-vivre - Kulturę w życiu codziennym. Już wiemy, jak zachować się w autobusie, w sklepie czy w szkole. Podczas zajęć, dzieci przedstawiały scenki, które sprawiały wiele radości. 

foot

Savoir-vivre podczas rozmowy telefonicznej

logo small 400 284Savoir-vivre podczas rozmowy telefonicznej - taki był temat kolejnego spotkania w ramach Projektu Zintegrowani. Uczniowie już wiedzą w jaki sposób, przeprowadzić kulturalną rozmowę telefoniczną, kiedy i do kogo można telefonować i w jaki sposób przygotować się do rozmowy telefonicznej. 

foot