Obsługa wyciskarki do soków - projekt "Zintegrowani"

logo small 400 284Ciepłe i zimne napoje były tematem naszych ostatnich zajęć prowadzonych w ramach zadania 2. Podczas spotkania uczyliśmy się korzystać z wyciskarki do owoców i warzyw, parzyliśmy pyszną malinową herbatkę i przyrządziliśmy gorącą czekoladę. Naszym działaniom towarzyszyła miła atmosfera oparta na wzajemnej pomocy i życzliwości.

foot

Nauka składania serwetek - projekt "Zintegrowani"

logo small 400 284Nauka składania serwetek, dekorowanie stołów na Boże Narodzenie i Święta Wielkanocne oraz przygotowanie pysznych czekoladowo-orzechowych ciasteczek. Tyle działo się podczas naszych zajęć realizowanych w ramach zadania 2. Jak zwykle wszyscy uczestnicy spisali się na medal!

foot

Jak powinienem zdrowo się odżywiać?

logo small 400 284Podczas kolejnych zajęć uczestnicy poznali 12 zasad racjonalnego odżywiania i piramidę zdrowego żywienia. Wykonaliśmy też kolorowe kanapki oraz skomponowaliśmy zdrowe desery z jogurtu naturalnego, owoców i bakalii. Zdobytą wiedzę utrwalaliśmy i sprawdzaliśmy podczas tematycznego quizu.
Pozdrawiamy! 

Agnieszka Piechowiak, Ania Komisarek

foot

Jak należy używać sztućców?

logo small 400 284Podczas zajęć związanych z właściwym posługiwaniem się sztućcami wyświetlony został film edukacyjny dotyczący omawianej tematyki. Przyrządziliśmy również spaghetti, które skonsumowane zostało przy użyciu widelca i łyżki, a także utrwalaliśmy wcześniej poznane zasady zachowania się w sklepie, graliśmy w loteryjkę "Zakupy" oraz wykorzystywaliśmy w praktyce zdobytą wiedzę. 

foot

Nie szata zdobi człowieka, ale... - projekt "Zintegrowani"

logo small 400 284Nie szata zdobi człowieka, ale... jak Cię widzą tak Cię piszą, z tym tematem zmagaliśmy się na kolejnych zajęciach w ramach Projektu Zintegrowani. Teraz już wiemy, że ludzie kształtują swoje zdanie o innych, często sugerując się strojem, a przecież tak naprawdę liczy się to, co mamy w środku - czyli dobre serce.

foot