Apel z okazji Dnia Papieskiego

Dnia 17 października w szkole przy ul. Sportowej odbył się uroczysty apel z okazji XIII Dnia Papieskiego. Hasło tegorocznego Dnia Papieskiego brzmiało: „ Jan Paweł II- Papież Dialogu”. Podczas apelu uczniowie szkoły zawodowej i gimnazjum odczytywali teksty związane Janem Pawłem II, śpiewali piosenki religijne oraz ulubioną pieśń Jana Pawła II- "Barkę". Wszyscy zebrani mieli również okazję obejrzeć prezentację multimedialną ze zdjęciami i krótkimi przemówieniami Papieża. Na zakończenie występujący nagrodzeni zostali brawami. Pozostałe zdjęcia można obejrzeć w naszej Galerii.

Alicja Piechowiak-uczennica ZPSW

Mecz piłki siatkowej; Nauczyciele kontra uczniowie

MECZ SIATKÓWKI: NAUCZYCIELE KONTRA UCZNIOWIE
Dnia 27 września w naszej szkole na dużej sali gimnastycznej odbył się pierwszy w tym roku szkolnym mecz w siatkówkę. W drużynach zagrali nauczyciele z uczniami. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla uczniów.
Alicja Piechowiak-uczennica ZPSW

myalbum

Urodziny w naszym Klubie

URODZINY W KLUBIE

Dnia 2 października w naszym Klubie świętowaliśmy urodziny Eweliny, Tomka i Łukasza. Po  odśpiewaniu jubilatom „Sto lat” i wręczeniu prezentów, zostaliśmy zaproszeni na poczęstunek. Można było również pobawić się przy muzyce. Było super:)

Alicja Piechowiak uczennica ZPSW

myalbum

V Olimpiada Sportowa Osób Niepełnosprawnych "Victoria"

V Olimpiada Sportowa Osób Niepełnosprawnych "Victoria"

18 września 2013 roku uczestniczyliśmy w Olimpiadzie Sportowej "Victoria", która odbyła się na placu obok Kolegiaty. Nasza drużyna wzięła udział w różnych konkurencjach sportowych: rzut do kosza, dart, kręgle, tor przeszkód, tenis stołowy, piłka nożna. Wszyscy dzielnie walczyliśmy i dobrze się bawiliśmy:) Za udział w Olimpiadzie otrzymaliśmy medale i pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

Uczennice ZPSW: Joanna Obuchowska i Alicja Piechowiak

myalbum

Sprzątanie świata wrzesień 2013

AKCJA SPRZĄTANIA ŚWIATA W SZKOLE PRZY UL.SPORTOWEJ 1

Również i  w tym roku wzięliśmy udział w akcji „Sprzątanie Świata”. 16 września na trzeciej godzinie lekcyjnej wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami ,zaopatrzeni w worki na śmieci i rękawice ochronne, porządkowali teren wokół naszej szkoły.

Alicja Piechowiak-uczennica ZPSW


myalbum