Ogłoszenie

XIX Regionalne Igrzyska Lekkoatletyczne w Bolesławcu

18 maja uczniowie Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Głogowie wzięli udział w XIX Regionalnych Igrzyskach Lekkoatletycznych w Bolesławcu pod hasłem "Dzień Sprawności Motorycznych". Nasza duża drużyna ;-) składająca się z zawodników sprawnych ruchowo oraz o większym stopniu niepełnosprawności godnie reprezentowała naszą placówkę. Justyna Krzyżaniak wywalczyła II miejsce w biegu na 60m :-). Wszyscy nasi zawodnicy walczyli jak lwy. Gratulacje!!!!

Nasz uczeń w zawodach tenisowych "Dzień dziecka ze Sportingiem"

W sobotę o 9 rano 30-31.05.2015 z małym niepokojem o pogodę, działacze Głogowskiego Towarzystwa Tenisowego rozpoczęli drugą część turnieju "Dzień Dziecka ze Sportingiem". W TURNIEJU BRAŁ UDZIAŁ NASZ UCZEŃ ZPSW  Mateusz Studziński , o III miejsce Mateusz mocno powalczył z Błażejem Jaskólski ( po 2 godz. walce, w trzecim secie na korzyść Mateusz )

Czytaj więcej: Nasz uczeń w zawodach tenisowych "Dzień dziecka ze Sportingiem"

III miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Powiatu Górowskiego w Wąsoszu

11 marca 2015r. uczniowie ZPSW w Głogowie brali udział w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Powiatu Górowskiego w Wąsoszu. Drużyna w składzie: Patryk Kołodziej, Mateusz Stusiński, Grzegorz Skorupa, Szymon Staniecki, Karol Wiśniewski, Bartosz Wojciechowski, Dominik Stysiak zajęła III miejsce. Zawodników trenował Krzysztof Maliszak.

Czytaj więcej: III miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Powiatu Górowskiego w Wąsoszu

Nasz uczeń wśród najlepszych sportowców Głogowa

Dnia 26 lutego 2015 roku w Sali Rajców w Głogowskim Ratuszu odbyła się uroczystość dla najlepszych głogowskich sportowców. Wyróżnieni zostali między innymi: Tomaszewski Piotr (absolwent ) i Stusiński Mateusz uczneń ZPSW. Prezydent Miasta Głogowa, wszystkim sportowcom wręczył pamiątkowe listy gratulacyjne i książki. Na koniec gali wszyscy mogli się powymieniać refleksjami na temat swoich dokonań za ubiegły rok

Czytaj więcej: Nasz uczeń wśród najlepszych sportowców Głogowa

Mistrzostwa szkoły w mnipiłce siatkowej

W szkolnym turnieju mini piłki siatkowej wzięło udział 24 uczniów (8 trzyosobowych drużyn, w skład których wchodziła jedna dziewczynka). Rozgrywki mini siatkówki trwały trzy miesiące, podczas których drużyny grały mecze każdy z każdym.

Czytaj więcej: Mistrzostwa szkoły w mnipiłce siatkowej