Rekrutacja do Bursy Międzyszkolnej w Głogowie

Rekrutacja do Bursy Międzyszkolnej w Głogowie
 
liczba wolnych miejsc dla dziewcząt - 0
liczba wolnych miejsc dla chłopców - 0

Pożegnanie maturzystów w bursie

4 kwietnia pożegnaliśmy maturzystów zamieszkujących w bursie. Młodzież przedstawiła skecz, wspólnie powspominaliśmy oglądając zdjęcia i krótkie filmy o naszych absolwentach. Nasza tradycją jest wspólne jedzenie pizzy na co wszyscy zawsze czekamy.

Konkurs kulinarny "Zdrowo, smacznie i fantazyjnie "

Zdrowo, smacznie i fantazyjnie to kolejny konkurs kulinarny mający na celu promowanie zdrowego odżywiania wśród młodzieży. Nawyki żywieniowe maja wpływ na rozwój, kondycje organizmu oraz zdolność uczenia się i koncentrację. O tych zasadach przypominamy w naszych działaniach. Konkursowe kanapki oceniało jury w składzie przedstawicieli samorządu wychowanków internatu. Było to ciekawe doświadczenie zarówno dla młodzieży bursy jak i młodzieży z internatu.

 

HEJT MOWA NIENAWIŚCI

Mowa nienawiści, czyli hejt staje się coraz bardziej powszechnym zjawiskiem. Problem dotyczy nas wszystkich i o tym rozmawialiśmy dziś z nasza młodzieżą.

 

Walentynkowy wieczór filmowy

13.02.2019 zorganizowano walentynkowy wieczór filmowy. Wychowankowie z okazji dnia zakochanych obejrzeli filmy o romantycznej tematyce. Seans filmowy cieszył się dużym zainteresowaniem wśród wychowanków i był doskonałą okazją do integracji grupy.