Zakończenie wystawy "Baśnie Andersena w polskiej ilustracji książkowej"

27 października 2015 roku w bibliotece szkolnej odbył się finisaż wystawy „Baśnie Andersena w polskiej ilustracji książkowej”. Finisaż poprzedziło przedstawienie „Calineczka”, wystawione przez Rodziców naszych podopiecznych, które obejrzeli zaproszeni goście.

Czytaj więcej: Zakończenie wystawy "Baśnie Andersena w polskiej ilustracji książkowej"

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO „ANDERSEN I CUDOWNY ŚWIAT JEGO BAŚNI”

27 października podczas finisażu wystawy „Baśnie Andersena w polskiej ilustracji książkowej” odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie ogłoszonego przez naszą placówkę konkursu „ Andersen i cudowny świat jego baśni”. Nagrody w poszczególnych kategoriach wręczyły pani wiceprezydent- Bożena Kowalczykowska oraz pani naczelnik- Arletta Haniewicz- Czerwiec.

Czytaj więcej: ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO „ANDERSEN I CUDOWNY ŚWIAT JEGO BAŚNI”

Wystawa „Baśnie Andersena w polskiej książkowej” w szkolnej bibliotece.

Baśnie są często pierwszymi utworami literackimi, z jakimi ma kontakt dziecko. To dzięki nim w małym człowieku rozwijają się emocje, uczucia, wyobraźnia oraz intelekt. Wpływ baśni na rozwój młodego człowieka jest nieoceniony. Lecz czymże byłyby baśnie dla malucha, gdyby nie uzupełniały je cudowne, sugestywne i pozostające w pamięci na długi czas ilustracje?

Czytaj więcej: Wystawa „Baśnie Andersena w polskiej książkowej” w szkolnej bibliotece.

Bezpieczne wakacje

Wakacje to nie tylko czas beztroskiej zabawy. Zdarzają się niespodziewane  wypadki, niebezpieczne sytuacje, których nie możemy przewidzieć. 

Czytaj więcej: Bezpieczne wakacje

Dajmy dzieciom nadzieję - Ok Parku