Ogłoszenie

XVII Regionalny Turniej Kręglarski „SPRAWNI RAZEM”

fotoW dniu 15 października w Lubinie odbyły się XVI Regionalny Turniej Kręglarski „SPRAWNI RAZEM”. Do udziału w turnieju zgłosiło się siedem zespołów reprezentujących szkoły z regionu Dolnego Śląska. Naszą szkołę reprezentował czteroosobowy zespół składający się z uczniów z klas branżowych. W klasyfikacji drużynowej nasz zespół zajął drugie miejsce ulegając tylko reprezentacji Lubina, która była gospodarzem turnieju. Ponadto nasza zawodniczka zajęła drugie miejsce w klasyfikacji indywidualnej dziewcząt. Naszym reprezentantom gratulujemy udanych zawodów.

XIV Dolnośląskie Mistrzostwa w Kręglarstwie "Sprawni Razem" 2016

27 października 2016r. w Lubinie odbyły się XIV Dolnośląskie Mistrzostwa w Kręglarstwie „Sprawni-Razem”. Drużyna ZPSW w Głogowie w składzie: Kamil Auguścik, Oskar Zieliński, Nikola Kitlińska, Sandra Kitlińska zajęła IV miejsce. W zawodach brali udział zawodnicy z 8 placówek: SOSW w Legnicy, SOSW w Szklarach Górnych, ZSiPO w Lubinie,  ZPSW w Głogowie,  SOSW w Jaworze, ZPSW w Złotoryi, SOSW w Polanicy Zdroju,  PZSiPS w Bolesławcu.  Kamil Auguścik  zdobył złoty medal  w kategorii chłopców.

Czytaj więcej: XIV Dolnośląskie Mistrzostwa w Kręglarstwie "Sprawni Razem" 2016

Ogólnopolski Turniej w Tenisie,,Sprawni-Razem''

Od 19-21.05.2015 w Głogowie  kolejny raz odbyły się Ogólnopolski Turniej w Tenisie,,Sprawni-Razem'' zjechało się 40 uczestników mistrzostw  i opiekunowie z Kłodzka,Polanicy,Słupska,Czerska, i Głogowa. Otwarcie Mistrzostw dokonała Dyrektor Szkoły Marta Greber .Przez dwa dni walczyli na kortach a wieczorami relaksowali się na Pływalni Chrobry. Kolejny raz sportowcy z niepełnosprawnością intelektualną byli przyjęci ciepło i serdecznie Wyjechali bardzo zadowoleni.  Nagrody wręczył v-ce Starosta Powiatu Wojtek Borecki ,puchary i medale  wręczała v-ce Prezydent Miasta Głogowa Bożena Kowalczykowska, Podziękowania otrzymali wszystrzy  którzy przyczynili się organizacji Turnieju.  Dyrektor Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych Marta Greber dokonała oficjalnego zamknięcia Mistrzostw.

Czytaj więcej: Ogólnopolski Turniej w Tenisie,,Sprawni-Razem''

V Regionalny Turniej Unihokeja "Sprawni Razem" Lubin 2014

25 marca 2014r. drużyna ZPSW w Głogowie uczestniczyła w rozgrywkach V Regionalnego Turnieju Unihokeja  „Sprawni Razem” zorganizowanym przez Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Lubinie.

Czytaj więcej: V Regionalny Turniej Unihokeja "Sprawni Razem" Lubin 2014

Turniej o Puchar Starosty Powiatu Górowskigo w siatkówce „Sprawni Razem"

12 marca 2014r. w Wąsoszu rozegrano Turniej o Puchar Starosty Powiatu Górowskigo w siatkówce. W rozgrywkach brały udział 4 zespoły, które  grały ze sobą systemem  „każdy z każdym".

Czytaj więcej: Turniej o Puchar Starosty Powiatu Górowskigo w siatkówce „Sprawni Razem"