Dzień Kobiet w Grupach wychowawczych

07.03.2019 krótkim programem artystycznym uczciliśmy Święto Kobiet. Wszystkie Kobiety – duże i małe zaprosiliśmy do kawiarenki na przygotowane przez nas słodkości. Czas przy „herbatce” umiliły im filmy na temat historii mody.

myalbum

Wyjazd do teatru w Zielonej Górze

W dniu 06.03.2019 ponownie byliśmy w Teatrze w Zielonej Górze na spektaklu pt. "Akademia Pana Kleksa". Wielkie wrażenie zrobiła na nas gra aktorów, muzyka i śpiew. Po przedstawieniu spotkaliśmy się z artystami i robiliśmy wspólne zdjęcia na scenie. Była to kolejna udana wycieczka.

myalbum

Konkurs kulinarny "Zdrowo, smacznie i fantazyjnie "

Zdrowo, smacznie i fantazyjnie to kolejny konkurs kulinarny mający na celu promowanie zdrowego odżywiania wśród młodzieży. Nawyki żywieniowe maja wpływ na rozwój, kondycje organizmu oraz zdolność uczenia się i koncentrację. O tych zasadach przypominamy w naszych działaniach. Konkursowe kanapki oceniało jury w składzie przedstawicieli samorządu wychowanków internatu. Było to ciekawe doświadczenie zarówno dla młodzieży bursy jak i młodzieży z internatu.

 

myalbum

HEJT MOWA NIENAWIŚCI

Mowa nienawiści, czyli hejt staje się coraz bardziej powszechnym zjawiskiem. Problem dotyczy nas wszystkich i o tym rozmawialiśmy dziś z nasza młodzieżą.

 

myalbum

Walentynkowy wieczór filmowy

13.02.2019 zorganizowano walentynkowy wieczór filmowy. Wychowankowie z okazji dnia zakochanych obejrzeli filmy o romantycznej tematyce. Seans filmowy cieszył się dużym zainteresowaniem wśród wychowanków i był doskonałą okazją do integracji grupy.

myalbum