Powiatowy Konkurs Teatrzyków Ekologicznych pt. "W zdrowym ciele - zdrowy duch".

27 listopada 2019r. w Szkole Podstawowej nr 7 w Głogowie, jak co roku odbył się Powiatowy Konkurs Teatrzyków Ekologicznych pt. "W zdrowym ciele - zdrowy duch". Uczniowie klas I - III prezentowali swoje wysokie umiejętności recytatorskie. Mieliśmy okazję podziwiać również przepiękne teatrzyki wykonane z surowców wtórnych. Dziękujemy za moc pozytywnych wrażeń, wspólną zabawę i poczęstunek smile - Uczniowie z ZPSW w Głogowie, objęci nauczaniem indywidualnym na terenie MORiUS.

Święto Odzyskania Niepodległości w MORIUS-ie

W uroczystym apelu z okazji Święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę dnia 6 listopada 2019r., udział wzięli uczniowie z Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczych w Głogowie, objęci nauczaniem indywidualnym na terenie Miejskiego Ośrodku Rehabilitacji i Usług Specjalistycznych w Głogowie.

Dzień Edukacji Narodowej w MORIUS-ie

„ Dziś nie będzie lekcji wszyscy przyszli na galowo...”

słowa tej piosenki rozbrzmiewały w MORiUS podczas uroczystej Akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie realizujący obowiązek szkolny w formie indywidualnej składali swoim nauczycielkom życzenia, wręczyli laurki i śpiewali piosenki. Nie zabrakło łakoci, którymi raczyliśmy się wszyscy. To był wyjątkowy i miły dzień :)

Grupowe zajęcia czytelnicze w MORiUS

Wraz z pojawieniem się nowej pory roku uczniowie z ZPSW w Głogowie, objęci nauczaniem indywidualnym w MORiUS, uczestniczyli w grupowych zajęciach czytelniczych. Tematem przewodnim podczas tych zajęć była JESIEŃ, która pojawiła się w literaturze dziecięcej, obrazach, piosence i darach natury. Dzieci lubią KOLOROWĄ JESIEŃ i wspólne zajęcia grupowe. :)

Dzień Chłopaka na Norwida;)

W tym roku dla wszystkich chłopców objętych nauczaniem indywidualnym w MORiUS  z okazji DNIA CHŁOPAKA  przygotowałyśmy słodkie paczuszki - niespodzianki :)