Dzień Edukacji Narodowej w MORIUS-ie

„ Dziś nie będzie lekcji wszyscy przyszli na galowo...”

słowa tej piosenki rozbrzmiewały w MORiUS podczas uroczystej Akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie realizujący obowiązek szkolny w formie indywidualnej składali swoim nauczycielkom życzenia, wręczyli laurki i śpiewali piosenki. Nie zabrakło łakoci, którymi raczyliśmy się wszyscy. To był wyjątkowy i miły dzień :)

Grupowe zajęcia czytelnicze w MORiUS

Wraz z pojawieniem się nowej pory roku uczniowie z ZPSW w Głogowie, objęci nauczaniem indywidualnym w MORiUS, uczestniczyli w grupowych zajęciach czytelniczych. Tematem przewodnim podczas tych zajęć była JESIEŃ, która pojawiła się w literaturze dziecięcej, obrazach, piosence i darach natury. Dzieci lubią KOLOROWĄ JESIEŃ i wspólne zajęcia grupowe. :)

Dzień Chłopaka na Norwida;)

W tym roku dla wszystkich chłopców objętych nauczaniem indywidualnym w MORiUS  z okazji DNIA CHŁOPAKA  przygotowałyśmy słodkie paczuszki - niespodzianki :)

Zabawy integracyjne z przedszkolakami

20 września 2019r. uczniowie z ZPSW w Głogowie objęci nauczaniem indywidualnym na terenie MORiUS, jak co roku uczestniczyli w Święcie Przedszkolaka w Przedszkolu Publicznym nr 17 w Głogowie. W tym roku impreza przebiegała pod hasłem " Na wyspach Bergamutach"  - piosenki, zadania a nawet przekąski związane były z "Akademią Pana Kleksa".
Dziękujemy za wspaniałą przygodę i wspólną zabawę - Uczniowie i nauczyciele z ZPSW :)