Ogłoszenie

Konkurs na wyhodowanie najładniejszej fasoli :)

KOCHANI UCZNIOWIE WSZYSTKICH KLAS łączcie się (Renata Skrzypczak na Facebook Renata Rogalka) OGŁASZAM KONKURS NA: najlepiej WYHODOWANĄ fasolę oraz na NAJZABAWNIEJSZE IMIĘ FASOLI .Fasolka, to wasze dziecko ,którym będziecie się zajmować:opiekować, troszczyć,będziecie dbać o jej wzrost.
Data urodzenia ,to dzień w którym fasolkę położycie na materiale ,który nazywa się gazą -wszystko można zobaczyć na filmiku... Do dzieła !!!! trzeba prowadzić dzienniczek wzrostu -jak książeczkę zdrowia - samopoczucia fasolki :kiedy się uśmiechała, kiedy płakała, ważne momenty z życia ,kiedy pękła, kiedy wypuściła pierwsze korzonki,pierwsze listki ,kiedy podjęliście decyzję ,że trzeba ją wsadzić do ziemi itd...Zgłoszenia przysyłajcie na SMS,Facebook,WhatsApp .DO MNIE I PANI MAGDY RATUSZYŃSKIEJ. Zgłoszenie, to data kiedy rozpoczęliście hodowlę i imię Fasolki oraz JEJ zdjęcie ,zgłoszenia przyjmujemy do 17.04.2020 im wcześniej zaczniecie,tym lepiej .Od 04.05.2020 do 08.05.2020 czekamy na zdjęcia wyhodowanych fasolek (.Po tym terminie zdjęcia będą przyjmowane, ale nie oceniane.)
Powołana komisja oceni ,nagrodzi najlepszą hodowlę:)))))

Szkolny turniej tenisa stołowego

Dnia 28.01.2020r. odbył się szkolny turniej tenisa stołowego. Spośród zgłoszonych 18 osób, byli uczniowie ze szkoły branżowej i podstawowej. Rozegrano 36 meczy.

Zwycięzcami ze Szkoły Podstawowej zostali:

  1. miejsce Konrad kl. 5Pł
  2. miejsce Jakub kl. 5Pl
  3. miejsce Dominik kl. 7Pl
  4. miejsce Kamil kl. 7Pl

Szkoła Branżowa:

  1. miejsce Władysław kl. 1Ba
  2. miejsce Kinga kl. 1Ba
  3. miejsce Aneta kl. 3Ba
  4. miejsce Malwina kl. 3Ba

Gratulujemy!!!

Zbiórka karmy do schroniska

6

Aniołowie są wśród nas 2019

Konkurs plastyczny pt. "Wymarzona choinka"

18 grudnia 2019r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Jedności Robotniczej 15 w Głogowie odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu plastycznego pt." Wymarzona choinka". Spośród 240 przepięknych ozdób choinkowych wyróżnienie otrzymała uczennica z Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Głogowie, objęta nauczaniem indywidualnym w warunkach domowych. Gratulujemy Emilko !!!