Powitanie Wiosny w Grupach Wychowawczych

Interaktywnie i na wesoło powitaliśmy wiosnę. Rozwiązywaliśmy zagadki zaszyfrowane w QR CODACH i Cryptogramach. Bawiliśmy się z chustą animacyjną i wykonaliśmy wiosenne gaiki. Były też zadania dla wychowawców i wspólne rozwiązywanie „wiosennej” krzyżówki. Wykonane prace plastyczne ozdabiają nasze świetlice.

Towarzyski mecz w piłkę nożną halową.

Młodzież z grup wychowawczych SOSW spotkała się z młodzieżą z Bursy Międzyszkolnej na towarzyskim meczu w piłkę nożną halową. Gra przebiegała w myśl zasady Fair Play .

Zumba w Grupach Wychowawczych

Bo ja tańczyć chcę, tańczyć chcę
Może nauczysz mnie, jak tańczy się". 

Młodzież z grup wychowawczych SOSW ćwiczyła Zumbę pod czujnym okiem profesjonalnego trenera z Nowej Soli. Zabawa była doskonałą formą spędzenia wolnego czasu, a na zakończenie nasi wychowankowie otrzymali zaproszenie na zajęcia do Nowej Soli.

Dzień Kobiet w Grupach wychowawczych

07.03.2019 krótkim programem artystycznym uczciliśmy Święto Kobiet. Wszystkie Kobiety – duże i małe zaprosiliśmy do kawiarenki na przygotowane przez nas słodkości. Czas przy „herbatce” umiliły im filmy na temat historii mody.

Wyjazd do teatru w Zielonej Górze

W dniu 06.03.2019 ponownie byliśmy w Teatrze w Zielonej Górze na spektaklu pt. "Akademia Pana Kleksa". Wielkie wrażenie zrobiła na nas gra aktorów, muzyka i śpiew. Po przedstawieniu spotkaliśmy się z artystami i robiliśmy wspólne zdjęcia na scenie. Była to kolejna udana wycieczka.