Święto Dyni w MORiUS

31 października 2018r. w MORiUS, uczniowie z ZPSW objęci nauczaniem indywidualnym, obchodzili Święto Dyni. Tego dnia królowała dostojna pani Dynia a wszystkie zadania, które uczniowie mieli wykonać związane były z pomarańczową Dynią. Było bardzo twórczo i wesoło Smile

Zajęciach integracyjne z uczniami z SMS Chrobry

Uczniowie z ZPSW, objęci nauczaniem indywidualnym oraz podopieczni MORiUS, 9 października 2018 r. uczestniczyli w pierwszych zajęciach integracyjnych z uczniami klasy 6 ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego Certus w Głogowie. Z wielką przyjemnością obejrzeliśmy inscenizację teatralną opowiadania pt.”Białe Gołebie” A.Widzowskiej, uczestniczyliśmy w pokazach sztuczek piłkarskich i razem bawiliśmy się piłkami. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i przygotowane dla nas niespodzianki !!!

 

Święto Edukacji Narodowej w MORIUS-ie

Podczas Dnia Edukacji Narodowej 2018 w MORiUS, były życzenia, laurki z niespodzianką,  piosenki, wierszyki, no i … tradycyjnie nie brakowało tańców nauczycielek wraz z uczniami, pysznego ciasta i dobrego humoru :)

 

Zajęcia w Bibliotece Publicznej

Uczniowie z ZPSW objęci nauczaniem indywidualnym na terenie MORiUS, 17 X 2018r. podczas zajęć w Bibliotece Publicznej przy ul. Budowlanych, poznali pracę bibliotekarza i obejrzeli całą bibliotekę. Wszyscy wrócili do ośrodka z własnoręcznie wykonanymi zakładkami do książek.

 

Część praktyczna - "JESTEM BEZPIECZNY NA DRODZE". Spotkanie z Policjantem

Podsumowania wiadomości uczniów z ZPSW objętych nauczaniem indywidualnym w MORiUS, na temat BEZPIECZEŃSTWA NA DROGACH, dokonał 19 października 2018r. Policjant, który po części teoretycznej sprawdził w praktyce, czy uczniowie przechodzą prawidłowo przez pasy. Wszystko było OK!