Ogłoszenie

„Tłusty Czwartek” w przedszkolu :)

„Przedświąteczne wypieki ciastek i pierników w przedszkolu”.

Świąteczny czas jest okresem intensywnych przygotowań. Stoimy w długich kolejkach w sklepie. Gotujemy, pieczemy, ubieramy choinkę, pakujemy prezenty. W naszym przedszkolu jak co roku organizujemy spotkania z rodzicami by w ten zabiegany czas przedświąteczny móc wspólnie świętować i przygotować pyszne cynamonowe ciasteczka oraz pierniki, które zapachem wypełnią dom.

Dziękujemy rodzicom za obecnośćCool

Przedszkolny Dzień Pluszowego Misia

W przedszkolu wraz z zaproszonymi gośćmi z klas edukacji wczesnoszkolnej świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Aby dotrzeć na imprezę dzieci pokonywały misiowy tor przeszkód. Z wielkiego wora pełnego pluszaków wyciągały tylko misie. Nadawały im imiona, określały części ciała, porównywały wielkości, przeliczały. Przytulankom i zabawom nie było końca. Śpiewaliśmy z misiami, tańczyliśmy z nimi. Aż wreszcie zmęczeni wykonaliśmy przysmaki w kształcie misia. Słodki poczęstunek zakończył zabawę.

DZIEŃ ZDROWIA W PRZEDSZKOLU

W przedszkolu obchodzimy "Dzień Kropki..."

 W dniu KROPKI nasze przedszkolaki przywitały się piosenką „Witaj…” oraz wysłuchały krótkiej historii Kropki. Następnie szukały kropek na swoich ubraniach, liczyły je i segregowały. Na zakończenie wykonały pracę plastyczną „Moje kropki”.

     Dziękujemy Ludwikowi z ORW i Pani Agnieszce, że brali z nami udział w zabawie.