Efekty zdjęciowej sesji zimowej "Święta z książką"

Przedstawiamy efekty sesji zdjęciowej "Święta z książką". Tak wspaniałe, wdzięczne i niepowtarzalne jak sami modele :-). Wszystkim obecnym i nieobecnym na fotografiach życzymy wszelkiej pomyślności w 2018 roku!
Scenografia: biblioteka szkolna.
Fotografia:Tomasz Lewicki - dziękujemy i polecamy się na przyszłość!

Świąteczna sesja fotograficzna w Bibliotece

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy i magiczny czas. Fotografie pozwalają nam długo zachować w pamięci te ulotne i niezwykłe chwile. 18 grudnia nasza biblioteka zamieniła się w prawdziwe studio fotograficzne. Sesja "Święta z książką" wprowadziła nas w wyczekiwaną przez wszystkich świąteczną atmosferę: była cudowna choinka, kominek, fotel na biegunach, mnóstwo przyjacielskich uścisków, sympatycznych uśmiechów oraz ciepłych słów. Pan fotograf wykonywał pamiątkowe zdjęcia każdej klasie i jej wychowawcy na tle przytulnej scenerii, w której nie mogło zabraknąć głównego atrybutu biblioteki - książki. Podczas spotkania uczniowie mieli okazję do zapoznania się z nowościami wydawniczymi zakupionymi w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, wielu z nich wybrało dla  siebie książki, po które wrócą  juz w styczniu. Tego dnia bibliotekę odwiedzili wszyscy uczniowie naszej szkoły, takiej frekwencji biblioteka życzyłaby sobie znacznie częściej :-). Klasowe zdjęcia w formie elektronicznej otrzymają wychowawcy, którzy przekażą je zainteresowanym rodzicom.

Panie Tomaszu i Pani Sylwio - serdecznie dziękujemy !

Konkurs pięknego czytania pt:"Współcześni poeci polscy"

Dnia 23.11.2017r. w naszej szkole odbył się konkurs pięknego czytania pt:"Współcześni poeci polscy" w ramach akcji "Czytam Sobie". Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe i dyplomy. W kategorii szkoły podstawowej zwyciężyli:I miejsce Emilia Wichnowska, II miejsce Jakub Blecharz oraz II miejsce Bartosz Daniel,  III miejsce  Adam Wójcik. W kategorii gimnazjum: I miejsce Mateusz Smoliński, . W kategorii szkoły ponadgimnazjalnej zwyciężyli: I miejsce Barbara Donimiak, II miejsce  Mateusz Paleń, III miejsce Agata Mróz oraz III miejsce Wiktoria Walczak.

Czytaj więcej: Konkurs pięknego czytania pt:"Współcześni poeci polscy"

NASI PRZYJACIELE

 

NASZE PROJEKTY