„WIOSNA W OCZACH DZIECI”

WIOSNA  W  OCZACH  DZIECI” to tytuł wystawy oraz konkursu plastycznego zorganizowanego dla uczniów objętych nauczaniem indywidualnym z naszej szkoły. W miesiącu kwietniu 2018r., uczniowie pod opieką swoich  nauczycieli wykonali różnymi technikami przepiękne prace plastyczne. Wiosna w każdej odsłonie jest cudowna i wieńczy korytarze w MORiUS. Laureatami konkursu zostali wszyscy autorzy prac i otrzymali nagrody rzeczowe. Gratulujemy i zapraszamy do naszej galerii :)

Konkurs "Był sobie Robot"

18 kwietnia 2018 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej „ RETROTEKA” w Głogowie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu literacko – plastycznego pt. „Był sobie Robot”. Spośród 53 prac uczniów klas 2 i 3 ze szkół podstawowych jury wyłoniło 12 laureatów konkursu a wśród nich uczeń naszej szkoły objęty nauczaniem indywidualnym: Szymon Borcz. Gratulacje!!!

O tradycjach wielkanocnych

Impreza szkolna uczniów nauczania indywidualnego w Morius „O Tradycjach Wielkanocnych” odbyła się 20 marca 2018 r. Rozwiązywaliśmy zagadki związane z Wielkanocą, kosztowaliśmy produktów, które ukryte były w koszyczku, nie zabrakło polewania wodą. Na zakończenie zajęć wykonaliśmy wielkanocne stroiki, które podczas Świąt Wielkanocnych upiększać będą nasze domy. Wesołego Alleluja życzą Wszystkim uczniowie i nauczyciele nauczania indywidualnego z Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczych w Głogowie !!!

Głogowski konkursu pt. 'Wielkanocne pisanki”.

Z ogromną radością dzielimy się ogłoszonymi 14 marca 2018 r. w Muzeum Historyczno – Archeologicznym w Głogowie, wynikami konkursu pt. 'Wielkanocne pisanki”.
Laureatami w kategorii szkoły podstawowe zostali nasi uczniowie:

  • SZYMON BORCZ – II miejsce,
  • DAMIAN BAGROWSKI – wyróżnienie,
  • SANDRA DRĄG – wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i ich opiekunom artystycznym!

Dzień Kobie w MORiUS-ie 2018

8 marca 2018 r. w MORiUSie uczniowie z ZPSW objęci nauczaniem indywidualnym przygotowali piękne laurki dla wszystkich Kobiet – tych dużych i małych. Śpiewali dla Nich piosenki i składali życzenia. Na szkolnej imprezie gościliśmy panią dyrektor MORiUSa i panią dziennikarkę z Radia Plus. Kobiety duże i małe zostały obdarowane kwiatami a wspaniałe życzenia z okazji Dnia Kobiet wygłoszone przez Ernesta usłyszeć mogliśmy również w radio. To był bardzo miły dzień – dziękujemy !!!

Walentynki na Norwida

14 lutego 2018r. w MORiUS odbyła się szkolna impreza walentynkowa uczniów objętych nauczaniem indywidualnym. Był to dzień przyjaźni, miłości oraz wyłącznie pozytywnych myśli i działań. Królował kolor czerwony, serduszka i uśmiechy. Wspólnie wykonaliśmy przepiękną WALENTYNKOWĄ dekorację sali a niespodzianką dla dzieci były słodkie lizaki w kształcie serduszka :) Zapraszamy do galerii...

„Witaminki, witaminki dla chłopczyka, dla dziewczynki...”

„Witaminki, witaminki dla chłopczyka, dla dziewczynki...” podczas zajęć grupowych w MORiUS, które odbyły się 15 lutego 2016 r. uczniowie objęci nauczaniem indywidualnym oraz ich nauczyciele przypomnieli o roli owoców w codziennej diecie, poznaliśmy nowe urządzenia kuchenne. Sami zrobiliśmy dla siebie 100 % sok z pomarańczy, mandarynek i limonek, który był źródłem witamin i smakował wyśmienicie.

NASI PRZYJACIELE

 

NASZE PROJEKTY