Z wizytą w przychodni

Jak zarejestrować się do lekarza?
Co trzeba przy sobie mieć?
Jak przezwyciężyć strach?
O czym pamiętać?
Jak znaleźć właściwy gabinet?
Kiedy do niego wejść?

To pytania nie dla wszystkich proste. Dziś 17 października szukaliśmy na nie odpowiedzi w NZOZ „Astra-Med” przy ulicy Gwiaździstej 23. Dzięki niezwykle uprzejmemu personelowi przychodni mogliśmy odegrać scenki sytuacyjne, które poszerzają naszą wiedzę i umiejętności w zakresie funkcjonowania w środowisku społecznym i na długo zostaną nam w pamięci. Tak nabywane nowe umiejętności to kolejny krok umożliwiających samodzielne, niezależne funkcjonowanie. Zwiedziliśmy różne gabinety dowiadując się, co można w nich załatwić. Nawet gabinet zabiegowy dziś nie okazał się taki straszny. Dziękujemy za poświęcony czas i niezwykłą lekcję pracownikom NZOZ „Astra –Med”.

„13-tego wszystko zdarzyć się może...”

„13-tego wszystko zdarzyć się może...” 13 października 2017 r. na Norwida wydarzyło się ! Odbyła się Niezwykła Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Świętowali wspólnie wszyscy uczniowie objęci nauczaniem indywidualnym i ich nauczyciele. Było uroczyście, wesoło, smacznie -  Wiersze, życzenia, anegdoty przeplatane tańcami i śpiewem. Jak widać na zdjęciach uśmiechnięci byli wszyscy a ciasto wybornie smakowało. Śliczna biżuteria i piękne róże dodały tego dnia wszystkim Paniom „subtelności”. I co Wy na to ?! … My uważamy, że 13-tego w piątek złamaliśmy schematy nie ma pecha jest szczęśliwy dzień ! :)

Dzień Chłopaka 2017

Dzień Chłopaka – to uroczystość, która wpisała się na stałe w nasz kalendarz imprez. Wiemy, że wielu uczniów na nią czeka. Z tej okazji, jak co roku w naszej szkole były życzenia, prezenty, zabawa, konkursy i oczywiście wybór SUPER CHŁOPAKA! W tym roku został nim nasz nowy uczeń Dominik z klasy V pe. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Światowy Dzień Zwierząt

Przedszkolaki wraz z zaproszoną  klasą I Pb obchodziły Światowy Dzień Zwierząt. Dzieci opowiadały o swoich pupilach. Wskazywały, liczyły i karmiły zwierzątka. Nie zabrakło tez „niedźwiedzia”, który zapadł w zimowy sen. Cool

Po prostu tańcz:)

Impreza integracyjna w PP 17 - „ Kowboje i Indianie”

To nasza pierwsza w tym roku szkolnym, ale nie ostatnia Wspólna Impreza Integracyjna. 21 września 2017 r. uczniowie z Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczych w Głogowie objęci nauczaniem indywidualnym mieli okazję przenieść się wraz ze swoimi kolegami z Przedszkola Publicznego nr 17 w Głogowie - na Dziki Zachód :)Zarówno Kowboje, jak i Indianie mieli mnóstwo zadań do wykonania, np. strzelanie z łuku do celu, poszukiwanie złota w piaskownicy... Wróżby w namiocie Szamana i dziki taniec odganiający deszcz cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Własnoręcznie wykonaliśmy talizmany na szczęście :) Gospodarze zadbali również o pełne brzuszki uczestników imprezy, i tak zjedliśmy pyszne hamburgery rodem z Dzikiego Zachodu a owocowe szaszłyki popijaliśmy sokiem z kaktusa :) BYŁO WSPANIALE – DZIĘKUJEMY !!!

NASI PRZYJACIELE

 

NASZE PROJEKTY