Odwiedziny w Straży Pożarnej

Dnia 21.06.2017r. uczniowie z naszej szkoły byli na wycieczce w Państwowej Straży Pożarnej w Głogowie. Uczestnicy wycieczki zwiedzili Komendę Państwowej Straży Pożarnej oraz zdobyli wiele ciekawych informacji na temat pracy strażaka.

Czytaj więcej: Odwiedziny w Straży Pożarnej

Dzień Rodziny

Dnia 20.06.2017r. w naszej szkole odbył się Dzień Rodziny. W uroczystości brali udział uczniowie kl.2Gb, VIPb,1Pc, 4Pa razem ze swoimi rodzicami. Uczniowie i rodzice mile spędzili czas przy poczęstunku: pieczonych ciastach  przez mamy, pieczonych kiełbaskach oraz zabawach sportowych. Podczas uroczystości również  zostały rozdane nagrody: dyplomy oraz książki za udział w konkursie czytelniczym.

Czytaj więcej: Dzień Rodziny

Integracyjne zajęcia lokopedyczne

Dnia 20.06.2017r.w naszej szkole odbyły się integracyjne zajęcia logopedyczne, w których uczestniczyli uczniowie z naszej szkoły oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 14. Zajęcia przebiegały w miłej ,przyjaznej atmosferze. Uczniowie wyrazili chęć kontynuacji zajęć.

Czytaj więcej: Integracyjne zajęcia lokopedyczne

XVII Dolnośląski Miting Lekkoatletyczny Olimpiad specjalnych Kamienna Góra 2017

W dniu 7.06.2016 w Kamiennej Górze odbył się XVII Dolnośląski Mityng Lekkoatletyczny Olimpiad Specjalnych. W zawodach wzięła udział 7 osobowa reprezentacja złożona z zawodników trenujących w szkolnej sekcji Olimpiad Specjalnych LIDER GŁOGÓW. Nasi zawodnicy wywalczyli 7 medali w tym 3 złote 3 srebrne i 1 brązowy. Złote medale zdobyli: Andrzej Stysiak w biegu na 200 m, Olejniczak Adrian w biegu na 100 m, Maciej Zajączkowski skoku w dal. Srebrny medal zdobyli Przemek Włoskowicz w pchnięciu kulą, Patryk Brzozowski w biegu na 200 m, Damian Olejniczak w pchnięciu kulą. Brązowy medal zdobył Szczepan Jaskółski w pchnięciu kulą. Nasza reprezentacja w składzie: Patryk Brzozowski, Stysiak Andrzej, Przemek Włoskowicz, Szczepan Jaskólski zajęła II miejsce w wyścigu sztafet na dystansie 4x100m. Serdecznie gratulujemy zawodnikom szkolnej sekcji LIDER osiągniętych wyników

Czytaj więcej: XVII Dolnośląski Miting Lekkoatletyczny Olimpiad specjalnych Kamienna Góra 2017

Wycieczka do Międzyrzeckiego Rejononu Umocnionego

W dniu 06.06.2017 udaliśmy się na wycieczkę do Pniewa w okolicach Międzyrzecza celem zapoznania się z poniemieckimi bunkrami obronnymi Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego. W wycieczce brali udział uczniowie Gimnazjum Nr 7- cała klasa IIGa oraz kilkoro uczniów z klay IGa i IIIGa.

Czytaj więcej: Wycieczka do Międzyrzeckiego Rejononu Umocnionego