VII DOLNOŚLASKI MITYNG PŁYWACKI OLIMPIAD SPECJALNYCH

W dniu 23.04.2015 we Wrocławiu odbył się VII Dolnośląski Mityng Pływacki Olimpiad Specjalnych. W zawodach wzięła udział 6 osobowa reprezentacja uczniów naszej szkoły, zawodników Klubu Olimpiad Specjalnych LIDER. Impreza zgromadziła ekipy z kilkunastu placówek kształcenia specjalnego z regionu Dolnego Śląska. Honorowym ambasadorem zawodów był Rafał Kubacki - mistrz świata i Europy w judo. Nasi reprezentanci zdobyli 10 medali w tym 6 złotych, 2 srebrne i 2 brązowe.

• Maciek Zjączkowski zdobył złoty medal na dystansie 25m stylem klasycznym i brązowy na dystansie 50m grzbietem.
  • Tomek Włodarczyk wywalczył złoto na dystansie 25m stylem dowolnym i srebro na dystansie 25m grzbietem.
  • Kamil Kowalski zdobył srebrny medal na 25m w klasyku,
  • Radek Gazda medal brązowy na 50m w klasyku.
  • W najbardziej prestiżowym i widowiskowym wyścigu sztafet 4x25m stylem dowolnym drużyna w składzie: Radek Gazda, Paweł Hanaczewski, Maciek Zajaczkowski i Dominik Juchimiuk wywalczyła pierwsze miejsce!

Zawodnikom gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów sportowych.