Ogłoszenie

XV Regionalny Turniej Tenisa Stołowego - Lubin 2012

XV REGIONALNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO


XV Regionalny Turniej Tenisa Stołowego „Sprawni Razem” Szklary Górne 2012 pod honorowym patronatem starosty Powiatu Lubińskiego odbył się 18 kwietnia 2012r. w Galerii Cuprum Arena w Lubinie. Turniej został zorganizowany przez: Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Przyjaciół Dzieci w Szklarach Górnych; Stowarzyszenie „Pro Humanitatis" w Szklarach Górnych; Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Szklarach Górnych. Zawody przeprowadzono w celu: popularyzacji i upowszechniania tenisa stołowego, kształtowania nawyków sportowej rywalizacji, integracja młodzieży placówek specjalnych.

W  Turnieju brały udział  reprezentacje  placówek kształcenia  specjalnego w składzie:

l uczennica i l uczeń ze szkoły podstawowej lub gimnazjum; l uczennica i l uczeń ze szkoły zawodowej. Odbyły się gry indywidualne dla każdej grupy w kategorii dziewcząt i chłopców. ZPSW w Głogowie reprezentowali:

  • Irena Osińska – I miejsce w kategorii dziewcząt młodszych
  • Barbara Świderska – I miejsce w kategorii dziewcząt starszych
  • Patryk Chorąży – II miejsce w kategorii chłopców starszych
  • Grzegorz Skorupa – II miejsce w kategorii chłopców młodszych

Drużyna ZPSW w Głogowie zajęła I miejsce. Uczniami opiekował się Krzysztof Maliszak. Drużyny otrzymały puchary a trzech pierwszych zawodników w każdej kategorii wiekowej dyplom i medal. Pozostałe zdjęcia do obejrzenia w naszej Galerii.