BIBLIOTEKA

Konkurs Pięknego Czytania Prozy Olgi Tokarczuk

myalbum

5 czerwca w naszej szkole rozstrzygnięty został Konkurs Pięknego Czytania Prozy Olgi Tokarczuk. W tym roku wyjątkowo konkurs miał nietypową formę: indywidualne odczyty uczniów zostały nagrane, a następnie przedstawione jury w postaci filmów. Komisja obejrzała trzynaście wspaniałych prezentacji i przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria: szkoła branżowa i podstawowa (kl. VII-VIII)
II miejsce: Paweł
III miejsce: Szymon
IV miejsce: Wiktoria
Wyróżnienia: Dominik i Nikola

Kategoria: szkoła przysposabiająca do pracy
I miejsce - Basia
II miejsce (ex aequo) - Agata i Natalia
III miejsce - Kinga

Nagrody i dyplomy zostały już wręczone, a gratulacje, słowa podziwu i uznania przyjęte. Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów: utalentowanych, wrażliwych na piękno literatury, odważnych i otwartych na nowe wyzwania.