Wyjazd na rewię na lodzie pt. "Pinokio" w Zielonej Górze

WYJAZD NA REWIĘ NA LODZIE pt."Pinokio" do Zielonej Góry"

 

W dniu 7 grudnia odbyła się wycieczka do Zielonej Góry zorganizowana przez Beatę Koszelę i Agnieszkę Gerstendorf.  Uczestniczyły w niej dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 5, rodzice oraz wychowawcy i nauczyciele. Celem wycieczki było obejrzenie Nowosybirskiej Rewii Dziecięcej Na Łyżworolkach w bajce „Pinokio”.

Z Głogowa wyjechaliśmy o godzinie 7.00 ponieważ nasz seans zaczynał się już o godzinie 8.30. Zdążyliśmy na czas i mogliśmy zasiąść na wyznaczonych miejscach. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem hali widowiskowej, w której odbywało się przedstawienie. Prawdziwym wyzwaniem okazały się schody prowadzące do naszego sektora. Z lekką nutką przerażenia i strachu wszyscy bezpiecznie zajęli miejsca.

Przedstawienie było bardzo widowiskowe, a młodzi wykonawcy godni podziwu. Prezentowali przeróżne układy taneczne i akrobatyczne. Mogliśmy podziwiać ich talent sceniczny oraz piękne stroje i scenografie. Na duże uznanie zasługiwał zwłaszcza mały chłopiec wcielający się postać tytułowego Pinokia, który dzielnie radził sobie przez całe przedstawienie. Mogliśmy wysłuchać również porywającej muzyki, która była nieodłącznym elementem rewii. Wszystkim bardzo się podobało więc z wycieczki wróciliśmy zadowoleni i bogatsi o nowe doznania artystyczne.Pozostałe zdjęcia można obejrzeć w naszej Galerii.

Agnieszka Gerstendorf