Ogólnopolski Turniej w Tenisie,,Sprawni-Razem''

Od 19-21.05.2015 w Głogowie  kolejny raz odbyły się Ogólnopolski Turniej w Tenisie,,Sprawni-Razem'' zjechało się 40 uczestników mistrzostw  i opiekunowie z Kłodzka,Polanicy,Słupska,Czerska, i Głogowa. Otwarcie Mistrzostw dokonała Dyrektor Szkoły Marta Greber .Przez dwa dni walczyli na kortach a wieczorami relaksowali się na Pływalni Chrobry. Kolejny raz sportowcy z niepełnosprawnością intelektualną byli przyjęci ciepło i serdecznie Wyjechali bardzo zadowoleni.  Nagrody wręczył v-ce Starosta Powiatu Wojtek Borecki ,puchary i medale  wręczała v-ce Prezydent Miasta Głogowa Bożena Kowalczykowska, Podziękowania otrzymali wszystrzy  którzy przyczynili się organizacji Turnieju.  Dyrektor Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych Marta Greber dokonała oficjalnego zamknięcia Mistrzostw.

 

                           W kategorii do lat 18 dziewcząt:
        1. Krefta         Agnieszka         Słupsk
        2. Grzebińska Kamila              Słupsk
        3. Krajewska  Beata                 Czersk
        4. Borysiewicz Magdalena      Polanica -Zdrój
                              W kategorii do lat 18 chłopców:
        1.Kosecki         Oskar                Słupsk
        2.Wesołowski   Dawid               Kłodzka
        3.Górniak         Jonatan              Kłodzko
        4 Górniak         Zorian               Kłodzko
                               W kategorii OPEN pań:
        1 Wiśniewska Dorota                 Czersk
        2.Żytyńska     Marlena               Kłodzko
        3 Rutkowska  Urszula                Kłodzko
        4 Polak           Wioletta               Kłodzko

                               W kategorii OPEN panów:
        1.Tomaszewski Piotr                   Głogów
        2.Stusiński  Mateusz              Głogowa
        3.Łankiewicz Marcin                Kłodzko
        4.Konkel Kamil                 Słupsk                                                                                         

  Debel w kategorri do lat 18  Pań .

1. Grzenińska K.   / Krefta A. Pomorskie 
2. Borysiewicz M. / Krajewska    Polanica Zdrój

                       Debel chłopców w kategorri do lat 18  

 1. Kosecki O. / Grzebiński J.Pomorskie
 2. Górniak Z. / Łankiewicz A. Kłodzie
3. Wesołowski D. / Górniak J. Kłodzkie


                          W deblu Pań:
1. Żytyńska M. / Rutkowska U. Kłodzkie
2.Wiśniewska D./ Piołunkowska E.Pomorskie
3. Polak W. / Marczak K.   Pomorskie
                          W deblu Panów:
1. Tomaszewski P. / Stusiński M.        Głogow
2 .Wolsza T.          /  Łankiewicz M.   Polanica – Zdrój
3. Trzebiatowski M./ Konkel K.          Pomorskie
4. Ozóg A / Dudziak B.         Pomorskie


 Organizatorem Mistrzostw byli:
 TSS,,Sprawni-Razem''Zarząd Główny Warszawa
 ZPSW w Głogowie
 GTT

 W spół organizatorem:
 Prezydent Miasta Głogowa
 Starosta Powiatu Głogowskiego

 Sponsorem:
 Sklep sportowy SPORTING Szkółka Tenisa Ziemnego ,, LIFT ''


 Dyrektorem Mistrzostw by Andrzej  Kulhawik
 Sędzia zawodów  Ryszard Radoszewski
 Sekretarzem zawodów Jerzy Sztangret